Powered by Smartsupp

Scarpa Urban Climbing: Když ve městě porušíš gravitaci

10 Autor: - 14.4.2016 - Aktivní trénink, Horolezectví / Lezení

Cítíš sílu vlastního těla a ulice ti je malá. Běžíš na její konec, ale chceš dál, až na kraj čtvrti, města.  Pevná půda pod nohama ti nestačí. Potřebuješ jít na hranu a porušit zákon gravitace, zkusit si, kde je limit tvých možností. Scarpa ti teď dává šanci zažít město podle svého. Přichází s volnočasovou kolekcí bot pro aktivní pohyb ve městě, Scarpa Urban Climbing.

aaMG_9697m

Scarpa  Iguana
Nejlehčí a nejvzdušnější model z kolekce zaujme bezešvým svrškem z textilní pleteniny.  Šněrování boty je vedené až do špičky, gumová obsázka ochrání tvé prsty i při hodně dynamickém kroku. Ať už polezeš po sloupech, pilířích mostu nebo zabouldruješ na zídkách, climbing zone ve špičce a podešev Vibram Reptilia Megagrip tě podrží i na tření. Odměnou tvého výkonu pak bude třeba pivko na letní terase. Iguany budou zaslouženě odfrkovat pod stolem a vědět, že odvedly kus poctivé práce.  Relax a zároveň další výzva v parku? Zkus v nich pochodit krátkou slacklinu!

Scarpa Cosmo
Odolnější modýlek postavený na vodoodpudivém 1,8 mm semišovém coveru  tvou nohu podrží i v náročnějších nášlapech, gumová obsázka špice pak ochrání prsty i v malých škvírkách a betonových stupech.

SCARPA COSMO Lake Blue-Green Glow

Scarpa COSMO Lake Blue-Green Glow

 Mezipodešev je „fréznutá“  ze sendvičové EVA pěny s odlišnou hustotou jednotlivých vrstev, podešev Voyager lite s jemným vzorkem bude ideálním „matrošem“ na tření. Scarpa Cosmo je tak věrným parťákem pro víceúčelové aktivity od parkouru, urban climbingu přes volný čas i jako „aproučka“ na delší trasy.

SCARPA COSMO WMN Jade-Salmon

Scarpa COSMO WMN Jade-Salmon

Scarpa Gecko
Gecko  se provedením nejvíc blíží nástupovkám, které znáš ze skal.  Vodoodpudivý 1,8 mm silný semiš je dobrou zárukou pevnosti, odolnosti a prodyšnosti.  Šněrování až do špice zaručí přilnavost boty k noze a dostatečnou oporu v kotníku, gumová obsázka pak eliminuje odření prstů při nášlapu na ostré šutry a nehrozí ani brzké prodření špice.

SCARPA GECKO Shark/Tonic

Scarpa GECKO Shark/Tonic

Climbing zone v přední části podešve a  Vibram Reptilia HG zajistí dobrou stabilitu i v nejistém terénu.  Hutná mezipodešev z Eva pěny vedená až do nášlapu ve špici zaručí dobré odtlumení nárazů, stabilitu jazyka potvrdí strečové úpony z obou jeho stran. Jazyk se tak pod tkaničkou nepřetáčí a nikde neshrnuje.

SCARPA GECKO WMN Icefall Coral Red

Scarpa GECKO WMN Icefall Coral Red

Ať už se rozhodneš pro Scarpa Iguana, Cosmo nebo Gecko, pro aktivní pohyb ve městě je každý z tohoto trojlístku dobrou volbou. Otestuj své možnosti a zažij město ve vertikále!