Powered by Smartsupp

Předvánoční soutěž „S Alpsportem do kopců“

19 Autor: - 5.12.2020 - Události

Všechny naše kamenné Alpsport prodejny byly dlouho zavřené, stejně jako ostatní prodejny, provozovny, služby apod. V této limitující době narůstá chuť nejen vyrazit ven, ale třeba si jen zajít, zaplavat, pokecat s kamarády, kdo kde byl a taky na pokec do oblíbené prodejny o novinkách, co s údržbou, kam vyrazit, co sebou apod.

V tomto období jsme nezaháleli a rozhodli jsme se zkrátit Vám čekání, zpříjemnit, a některým z vás třeba i vyřešit Ježíška 😉

Připravili jsme pro Vás předvánoční soutěž „S Alpsportem do kopců“.
Pravidla jsou jednoduchá, stačí zaslat odpovědět na otázku: Co je základem vybavení na turistiku? K odpovědi připojte alespoň 1 fotografii nebo video (může jich být i víc) z vašich výletů, výprav do hor a kopců, a zašlete do vlákna Soutěž s Alpsportem do kopců na našem Facebooku. Odpovědi můžete zasílat do 21.12.20 24:00. Losování proběhne on-line ze všech platných odpovědí s alespoň 1 fotkou nebo s videozáznamem, dne 22.12.20 na prodejně. Vyzvednutí cen bude možné taktéž na prodejně a to do konce ledna 2021. Výhry nelze zasílat! Po předchozí domluvě může výhru vyzvednout i vámi pověřená osoba.

O co soutěžíme?

1. cenaVařič Jetboil Flash
2. cenaTermoska Thermos Mountain FFX 0,9
3. cena – sleva 1000 Kč na trekovky Scarpa Kailash Trek GTX, nebo Scarpa Terra GTX
4.–5. cena – Skialpový kurz pro dva
6. cena – Nesmeky Veriga Ice Track
7. cenalékárna Lifesystem Pocket First Aid
8.-10. cena multifunkční šátek Movement 1.0

Pravidla v kostce:

  • Na naší Facebookové stránce ve vláknu Soutěž s Alpsportem do kopců vložte odpovědět na otázku: Co je základem vybavení na turistiku? 
  • K odpovědi přidejte 1-3 své fotografie nebo videa z vašich výletů, výprav do hor a kopců
  • Konec akce: 21.12.20 24:00
  • Losování proběhne ze všech platných odpovědí s alespoň 1 fotkou / videozáznamem, dne 22.12.20 na prodejně losování bude on-line k dispozici na našem Facebooku.
  • Vyzvednutí cen bude možné pouze na prodejně, a to do konce ledna 2021. Po předchozí domluvě může výhru vyzvednout i vámi pověřená osoba.
  • Výhry nelze zasílat.

 

Vrhněte se tedy do vašich archivů, složek na počítačích a externích discích, a posílejte! 😊 Kdo by žádnou zajímavou fotku neměl, nebo by naopak chtěl pořídit ještě zajímavější a originálnější než co má v archivu, může vyrazit na jeden z Tipů na výlet (Vysočina, Jeseníky, Krkonoše), které jsme pro vás také připravili. Spolu Petrem „Fagičem“ Giacintovem – horským vůdcem UIAGM, a především naším letitým kolegou, jsme vybrali tři (čtyři) tipy na výlet, a to včetně doporučeného vybavení. Třeba právě tady ulovíte ten pravý vítězný snímek.

No a pokud si někteří z vás přeci jen lámou hlavu s odpovědí na otázku, tak se začtěte níže v tipech na výlet a na vhodné vybavení. Třeba zde najdete nápovědu. 😉
Tak rychle plánujte, balte batůžky, nezapomeňte na Fagičova doporučení a vyrazte ven.

Horám zdar a hodně štěstí 😊

Na viděnou u vyhlášení.