Powered by Smartsupp

Ortovox v barvách jak ho známe, aneb pár tipů od nás

0 Autor: - 9.6.2021 - Představujeme, Novinky, Radíme

Letos k nám z kraje sýrů, hodinek a ikonických kapesních nožíků, dorazila čerstvá várka pěkně vybarvených novinek. Kdo si Ortovox pamatuje tak cca pět let nazpět, vybaví si hlavně barvy. Po létech klidu se barvy, jak je známe, opět vrací. Ale to není to jediné, co je nové. Mrkneme se společně na pár kousků, které dle našeho názoru stojí za to 🙂

Ortovox Traverse 30

Co je asi nejvíc zajímavé, a to nejen barevně, je nová řada batohů Traverse. Jedná se o od základu přepracovanou kolekci původní řady. Už při prvním kontaktu je vidět, že si opravdu dali práci a batohem Traverse vám Ortovox předkládá ucelené, celoroční řešení, všestranného a multifunkčního batohu na všechny outdorové aktivity. V menších litrážích i na dobrodružnou cestu městem do práce.

Komfortní, prodyšný zádový systém na prvním místě. Praktická a objemná strečová kapsa z čela batohu. Připevnění veškerého vybavení na letní i zimní turistiku. Praktické vnější, i vnitřní kapsy nejen pro každodenní nošení.

Mnohem více o řadě Traverse najdete na alpsport.cz. K dostání v dámském i pánském provedení, ve třech objemových variantách.

 

West Alpen Light je zhmotněná představa ideální alpinistické bundy. S váhou 280g je připravena odolat mechanicky náročným podmínkám. Vyzbrojena membránou DERMIZAX® NX bude spolehlivě čelit větru dešti a to při zachování skvělé prodyšnosti. Asymetrické zabarvení, dává tušit propracovaný střih pro maximální volnost pohybu při zdolávání vašich vrcholů.

Více o parametrech bundy West Alpen Light a jejího dámského provedení zde.

Merino Fleece Grid – o tom že je druhá vrstva důležitá už víme. Ovšem tato je navíc i chytrá. Mix Polyamidu a Merina, je zapleten do pravidelných kostiček. Izolační vrstva je tak lehčí, skladnější, prodyšnější a na těle neustále pocitově suchá. Z vlastní zkušenosti doporučuji. A to také díky dlouhé životnosti.

Kompletní nabídka Grid Merino vrstev.

120 Cool Tec Fast Upward je chladivá síla dřeva a dlouhá svěžest merina. Volný čas, cestování, turistika a aktivní pohyb. Na to všechno se výborně hodí trička Ortovox 120 Cool Tec Fast Upward. Materiál, namíchaný z Merino vlny, Tencel® a Polyamidu, přináší příjemný chladivý efekt a při větší zátěži i dlouho trvající svěžest.

Chcete vědět více o technologii těchto triček?

Vše vyrobeno s maximálním ohledem na životní prostředí.