Powered by Smartsupp

Ohlédnutí za testovacím víkendem na Dolní Moravě

4 Autor: - 1.3.2016 - Skialpinismus od A do Z, Testujeme
Výborná nálada, navzdory počasí

Panovala výborná nálada. 🙂

O víkendu 20.-21.2. proběhlo testování skialpového vybavení SCARPA, MOVEMENT, ATK a DYNAFIT na svazích lyžařského střediska Dolní Morava.

V sobotu nám počasí přálo a tak si spousta z vás vyzkoušela špičkové skialpové vybavení na vlastní kůži. Převážná většina „testerů“ byla z řad zkušených skialpinistů, pro které nejsou značky jako SCARPA, MOVEMENT, ATK nebo DYNAFIT žádnou velkou neznámou. Přesto došlo na překvapení. 🙂 Skvělé vlastnosti testovaného vybavení a doporučených kombinací lyžáků, vázání a lyží vyloudili úsměv a nefalšované nadšení na tvářích právě těch nejzkušenějších, a tak v našem test centru panovala výborná nálada.

Nedělní testování nám bohužel pokazil hustý, vytrvalý déšť a akce musela být pro nepřízeň počasí zrušena. Všichni zájemci, kteří projevili o testování zájem a vybavení si rezervovali, byli neprodleně informováni o zrušení akce. Moc nás to mrzí, těšili jsme se na vás stejně jako vy na testování, ale příroda byla tentokrát proti, a větru dešti neporučíme.

Ale protože nejsme z cukru, sami jsme se vydali na krátkou skialpovou túru, navzdory počasí. Přidala se k nám skupinka testerů, kterou déšť neodradil a kteří přijeli na 9.hodinu a o zrušení akce ještě nemohli vědět. Vydali jsme se na krátkou skialpovou túru od chaty U Slona na Slaměnku. Výškové převýšení něco k 600 m a 1,5 kilometrový sjezd po liduprázdné sjezdovce s nejvyšší obtížnosti v dané lokalitě. Nakonec z toho bylo příjemně strávené dopoledne se spoustou nových zkušeností.

Nejsme z cukru. :-)

Nejsme z cukru. 🙂

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a už se těšíme na další testování, tentokrát v Peci pod Sněžkou o víkendu 5.-6.3. (již tenhle víkend!)
Přijeďte se na nás podívat a vyzkoušejte si to nejlepší skialpové vybavení na vlastní kůži. 😉

Těšíme se do Pece.
Hoře zdar!

Tým ALPSPORT