Powered by Smartsupp

Novinky na jaro, léto 2021

0 Autor: - 5.5.2021 - Představujeme, Krátké zprávy

Svěží jarní vítr, zavál do našich skladů první novinky letošní sezony. A že je na co se těšit :-).
Pár z nich vám přinášíme již teď.

Jednou z nejvíc očekávaných novinek, na kterou se my všichni těšíme a zároveň jsme hrdi na to, že něco takového můžeme přinést na trh, jsou boty Scarpa Mojito BIO.

V příjemné letní, neutrální barvě Azur, budou vítaný doplněk ke všemu.

 

Mojito netřeba představovat. Přípona BIO však za zmínku stojí. Jde o první 100% biologicky rozložitelný produkt od firmy Scarpa. Díky nejmodernějším technologiím a materiálům, můžete boty po konci jejich životnosti vzít a zakopat třeba na zahradě a již po 450 dnech bude 85% boty rozložené a absorbované do půdy. Každý malý krůček k šetrnosti k přírodě – velký kus zeleně pro vás. Za nás jasný palec nahoru.

 

Jaro plné barev a bláznění. Je to trochu „praštěné“ spojení, ale pro novou značku Crazy Idea v naší nabídce víc než trefné.
Crazy Idea je italský výrobce oblečení, s primárním zaměřením na skialpinismus a běh. Jejich produkty vynikají lehkostí, maximální funkčností a skvěle padnoucími střihy. Ala na tzv. první dobrou vás dostanou barevností, originálním designem a realistickými potisky. Prostě Crazy 🙂 

Například pro holky tenhle topík a sukně s nohavičkou k tomu, je fakt cool komplet, co říkáte?

 

K těm co neupadli ve chmurách a využili poslední rok všech uzávěr, zákazů a omezení k vnitřnímu zdokonalení, jisto jistě patří český výrobce lezeckého vybavení Singing Rock. Dobrá práce v Poniklé! Posuďte sami.

Třetí generace maček modelové řady Fakir III – skvělá volba za rozumnou cenu. Jednoduchá obsluha, široká kompatibilita a nově u Fakir III Tech i s možností přestavby i na boty s upínací drážkou pouze na patě.

Ultra lehký sedák pro skialpinismus, alpinismus a ledovcové túry, Singing Rock Serac. V dlani se ztratí a při váze 96g v batohu zapomene. Možnost uvázání bez nutnosti sundat mačky nebo lyže je samozřejmostí.

 

Novinka v kolekci Gregory, Arrio. Všestranný parťák pro každou srandu a vaší oblíbenou aktivitu.

Arrio, se nemůže dočkat, až vyrazí a bude vám krýt záda ve městě, na kole, výletě nebo i běhu. Díky zádovému systému FreeSpan zaměřen na horké letní dny a to i v ramenní popruzích. Výbava připravena na všechna vaše dobrodružství a to vše za velmi přátelskou cenu. A že s ním bude opravdu legrace se můžete podívat na videu Arrio 18 | Hiking | Gregory Packs.

 

 

To vše již skladem na www.alpsport.cz, včetně technických popisů, detailních fotografií a produktových videí.