Powered by Smartsupp

Městské batohy Gregory

0 Autor: - 28.3.2021 - Představujeme, Novinky

Batoh do města, aneb když se náš denní parťák na cestu do práce a z práce, stane i parťákem na výlety.

Současné době je pro většinu z nás jediné možné místo pro volný pohyb místo trvalého pobytu. A my, co jsme uvázli ve větších městech, objevujeme zajímavosti dané lokality, kterých bychom si normálně ani nevšimli. A tak provozujeme „městskou turistiku“. Nicméně nejen na teď, ale i do budoucna, pro každý, běžný, pracovní a objevitelský den.

Batoh jako batoh? Ne tak docela

Batoh do města. I ten má svou problematiku a specifické požadavky, aby dokázal odolat, a hlavně pomoci, při cestě „betonovou džunglí“. A opravdu jsou batohy, které přináší řešení. Praktické a inteligentní řešení. Poutka na cepíny nehledejme J, ale kapsy na klíče, polstrování na elektroniku, nebo uzamykatelné kapsy, a hlavně vše rychle po ruce? Na to se zaměřme.

 

 

I batoh dokáže dát styl

 

Novinka od Gregory, v naší nabídce, jsou městské a volnočasové batohy řady Gregory Resin. Naprosté ztělesnění rčení „v jednoduchosti je síla“.

 

 

Batohy již na první pohled zaujmou jednoduchým, čistým designem, který v sobě ovšem ukrývá celou řadu praktických řešení pro usnadnění situací v průběhu celého dne.

Svrchní materiál je odolný vůči vodě. Skryté, velmi komfortní madlo pro pohodlnější úchop při cestě v MHD (batoh tak máte stále pod kontrolou a zabezpečený), zároveň usnadňuje práci s batohem, když není možnost ho někde postavit a otevřít. Po otevření drží batoh díky vnitřním klínům pohromadě a poskytuje dostatek prostoru pro vyjmutí či naložení potřebných věcí, ale zároveň ne tolik, aby něco vypadlo. Velmi praktické!  Polstrovaná kapsa na telefon a vnitřní organizér na vaše elektronické „nářadí“ a ostatní doplňky. Venkovní boční kapsa na váš oblíbený kávohrnek, na druhé straně praktická jednoduše uzamykatelná kapsa na peněženku, klíče, či vstupní kartu.

 

 

Kapsa je navíc opatřena poměrně dlouhým poutkem, takže jednoduše obsloužíte vstupní dveře, aniž byste museli batoh ze zad kompletně sundat – rozhodně palec nahoru!Zesílené odolnější dno, které je ve spodní části vybaveno poutky s reflexním prošitím pro upevnění blikačky. Tedy nebojí se ani jízdy na kole. Batoh máte možnost zvolit v litráži 24,26 a 30l.

 

 

Malý krůček k standardu (doufejme)

Teď ale to nejdůležitější, co mně osobně hodně potěšilo a věřím, že potěší i většinu z vás. Při výrobě, kompletaci a dopravě batohu se podařilo o 59% snížit uhlíkovou stopu. Celý batoh je navíc Eco-Friendly a na jeho výrobu byly použity recyklované materiály.

 

 

Díky za to! Na rychlé představení novinky se můžete podívat v krátkém videu.

 

 

007 a batoh? Pak to bude Juxt

 

Ti z vás, kteří jste na vybavení každodenní potřeby trochu náročnější, při vaší práci jste neustále na nohou a komunikační prostředky, případně další elektronické „hračky“ musíte mít stále u sebe, se můžete těšit na novinku v kategorii lifestyle a travel  – řadu Gregory Juxt.

 

 

Batoh už na první pohled vynikne svou robustností, větší polstrací zádového systému, více členěného úložného prostoru a celkovým voděodolným materiálem. Přitom stále nenápadný a ve střehu :-). Je určen náročnějším uživatelům a stavěný na větší váhu transportovaného materiálu.

 

 

V batohu zaujme velmi praktické, celkově jednoduše vyjímatelné pouzdro, které pohodlně pojme veškerou osobní elekroniku – notebook, tablet, kabeláž, osobní doklady, dokumenty, psací potřeby apod.

Je tak možno na schůzku či úřad, vyrazit jen s nejnutnějším vybavením, ale stylově a prakticky uloženém. Batoh bez problémů a bezpečně pojme veškerou drobnou záznamovou video techniku. Pozor nejedná se ale o klasický foto batoh! Spíše velmi praktické cestovní zavazadlo, umožňující transport i tohoto záznamového vybavení, ale stále zůstává batohem pro každodenní používání a jeho řešení vám usnadňuje zvládat všechny nástrahy pracovního dne v „terénu“.

 

 

Objem je rozdělen na dvě části. Zadní u těla, kde je ono praktické pouzdro – aktovka a členitý organizér. Přední část – hlavní prostor pro objemnější vybavení. I zde ovšem najdeme drobný organizér. Opět je myšleno na oblíbené lahve a termohrnky, osobní drobnosti, ale vejde se i nepromokavá bunda, případně „camelbag“.

Pomocí popruhů s kovovou sponou připevníte i stativ. A abyste se neocitli bez „šťávy“, je boční kapsa opatřena malým vývodem na kabel od powerbanky a vy tak můžete mít telefon stále po ruce, ale zároveň připojený ke zdroji.

 

 

Vzhledem k určení a celkovému komfortu při nošení, je batoh vybaven jednoduchým bederákem. Pro své širší využití je Gregory Juxt nabízen ve dvou větších litrážích – 28 a 34l ve dvou praktických barvách – černé a tmavě modré. Krátké video naleznete zde.

 

 

Gregory tradičně přichází s perfektním zpracováním. V případě Resinu i s ohledem na životní prostředí. Hlavně ale se spoustou vychytávek pro denní užívání ve městě, na jejichž řešení je vidět, že kluci v Gregory batohy do města opravdu nosí. Díky tomu se batohy Gregory stávají našimi opravdovými každodenními pomocníky.