Powered by Smartsupp

Jak inzerovat

od

Úvod   |   Vaše inzeráty   |   Přidat inzerát   |   Pravidla inzerce   |   Zpracování osobních údajů


Tyto stránky umožňují uživatelům bezplatně zveřejňovat a vyhledávat inzerci outdoorového zboží v majetku soukromých osob.
Kompletní Pravidla inzerce a informace o Zpracování osobních údajů najdete níže.

 

SPRÁVA INZERÁTŮ

Abyste mohli v bazaru inzerovat, musíte být přihlášeni. V případě, že jste zde poprvé, registrujte se, stačí zadat vaše uživatelské jméno a email, na který Vám obratem přijde odkaz na vygenerování přístupového hesla. Jakmile jej budete mít, přihlaste se.

Registrační formulář

Registrační formulář

Přihlášení do Bazaru

Přihlášení do Bazaru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výpis aktuálních inzerátů najdete v hlavním (vodorovném) menu BAZAR. V pravé části je navigační menu s jednotlivými kategoriemi.

 

Po přihlášení můžete inzeráty zakládat, prohlížet, upravovat a mazat. Na přehled svých inzerátů se dostanete z menu BAZARVAŠE INZERÁTY. Zde můžete inzeráty prohlížet, upravovat a mazat.

 

Nový inzerát založíte přes menu BAZAR – PŘIDAT INZERÁT.
Formulář obsahuje následující pole:

  • Kontaktní osoba – Vaše jméno (bude viditelné u inzerátu)
  • Email – Vaše emailová adresa, na kterou Vám budou chodit odpovědi na inzeráty. Email není u inzerátu viditelný, zájemce Vás může kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na detailu inzerátu.
  • Tel. číslo – Vaše tel. číslo (pokud jej uvedete, bude viditelné u inzerátu)
  • Nadpis – nadpis inzerátu by měl být stručný, jasný a výstižný
  • Kategorie – vyberte z rozbalovacího seznamu kategorii, do které svůj inzerát zařadíte
  • Galerie – zde nahrejte fotky nabízeného vybavení. Prvné fotka zleva bude považována za hlavní,  pořadí fotek lze měnit.
  • Popis – popište nabízené vybavení
  • Cena
  • Váš kraj/město – tímto specifikujete region, kde se nacházíte, aby měli kupující představu o tom, kde by si zboží mohli prohlédnout nebo vyzkoušet.

 

Připravený inzerát si můžete prohlédnout stiskem tlačítka „Zobrazit náhled„.

Při kontrole náhledu inzerátu se můžete rpzhodnout, zda se vrátíte zpět a inzerát upravíte (tlačítko Upravit inzerát), nebo ho můžete rovnou zveřejnit (tlačítko Zveřejnit inzerát).

 

Úspěšné zveřejnění inzerátu bude potvrzeno zprávou:

 

Odpověď na inzerát

Na inzerát je možné odpovědět prostřednictvím formuláře na detailu inzerátu.

Zpráva bude doručena inzerentovi na email a automaticky obsahuje i název nabízeného vybavení.


PRAVIDLA INZERCE

 Tyto stránky umožňují uživatelům bezplatně zveřejňovat a vyhledávat inzerci outdoorového zboží v majetku soukromých osob. Uživatelé nesmí inzerovat/nabízet zboží, které je předmětem jejich podnikatelské činnosti. 

Dodržujte slušnost a zákony
Správa serveru blog.alpsport.cz si vyhrazuje právo smazat jakoukoliv inzerci, která je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný.

Dbejte pokynů správců webu
Správa stránek blog.Alpsport.cz si vyhrazuje právo smazat jakýkoliv obsah, který je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si vyhrazuje právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem nebo přímo poruší pravidla a provozní podmínky. 

Inzerujte do vhodných sekcí
Vkládejte, prosím, inzeráty i firmy pouze do odpovídajících kategorií. Pokud pro svůj inzerát nemůžete najít vhodnou sekci, napište nám na email: jj[zavináč]alpsport.cz

Inzerujte jednu věc do jedné sekce pouze jednou
Za porušení pravidel inzerování považujeme také opětovné vkládání stejného nebo podobného inzerátu do jedné kategorie několikrát za sebou (na identické zboží).

Zákaz konkurence
Je zakázáno vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby nebo jinak dělat reklamu konkurenci.

Vystupujte transparentně
Vždy uvádějte skutečné kontaktní údaje.


 ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1.  Společnost ALPSPORT s.r.o., Provozovatel serveru blog.alpsport.cz, postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů. 

2. Pro účely užívání služby inzertní části serveru blog.alpsport.cz/bazar, zejména vkládání inzerátů a zprostředkování kontaktu mezi inzerentem a zájemcem, je Provozovatel oprávněn zpracovávat osobní údaje inzerenta a zájemce nebo osobní údaje poskytnuté či zadané inzerentem či zájemcem při užívání serveru blog.alpsport.cz/bazar (zejména adresné a popisné údaje). 

5. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat uživateli jakékoli zprávy, obsahující informace o novinkách, které server blog.alpsport.cz nabízí.

6. Veškeré informace o vkládaných inzerátech, emailech, telefonech jsou po 3 roce od vložení vymazány.

 

V případě dotazů nám pište na email jj@alpsport.cz.