Powered by Smartsupp

HIGH POINT – česká firma, česká značka, český produkt

10 Autor: - 1.11.2017 - Představujeme

Existuje mnoho českých firem, vyrábějících outdorové oblečení, ovšem takových, které je vyrábějí s nálepkou Made in Czech Republic, je jako šafránu. Jednou z nich se pyšní společnost se sídlem v Sušici, Sport Schwarzkopf, vyrábějící světoznámou značku High Point.

High Point je na současném trhu zavedenou značkou, která je synonymem pro outdoorové, sportovní a volnočasové oblečení prvotřídní kvality.  Výrobní sortiment se od původní produkce liší, filozofie předků rodiny Schwarzkopf však zůstává.

Výrobky High Point jsou nepostradatelnou součástí vybavení horolezců, sportovců, ale i běžných turistů, kteří žádají vysokou kvalitu. Základní sortiment, na který se značka High Point v současnosti zaměřuje, je membránové a péřové expediční oblečení. Vysokohorské komplety jsou nejzastupovanější značkou českých expedic. Ty nejvyšší vrcholy světa spatřila značka High Point téměř stokrát. Kromě vysoce technicky náročných výrobků přináší firma na trh i kompletní sortiment sportovního oblečení a doplňků.

Je nám ctí, že je naše společnost ALPSPORT obchodním partnerem firmy Sport Scharzkopf, kdy jsme začali s prodejem jejich výrobků koncovým zákazníkům na našich kamenných prodejnách. Psal se rok 1999. To vše ještě pod značkou Sport Schwarzkopf, až v roce 2003 došlo k přejmenování této značky na současnou značku High Point.

Za bezmála 20 let zkušeností s prodejem této značky víme, že vám zákazníkům nabízíme zboží vyráběné výhradně v České Republice, zboží s vysokou technickou náročností a kvalitou, zboží z opravdu prvotřídních materiálů, zboží, které výrobce zajišťuje nejen standardní záruční, ale rovněž pozáruční servis, kdy i oprava např. 5 let staré bundy s protrženým rukávem není ničím neobvyklým.

Nabízíme produkty otestované celou řadou špičkových sportovců i cestovatelů, jako jsou Radek Jaroš, Martin Stráník, Klára Poláčková, Petr Mašek, Lucie Výborná, Petr Jahoda a další. V současné době najdete velmi širokou nabídku značky High Point na všech našich prodejnách a v našem eshopu www.Alpsport.cz.

Kdybych měl “vypíchnout” nějaký produkt, byla by to určitě již 4. generace legendární pánské bundy Protector, která je v současné verzi opravdu top produktem značky High Point.

Pro dámy je tu lahůdka v podobě modelu bundy Explosion 4.0.

 

Pokud stále váháte nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte a zeptejte se nás na kterékoliv z našich prodejen, na emailu info@alpsport.cz nebo na telefonu 733 307 775.

A tak jako zboží této značky prodáváme, tak jej samozřejmě také sami používáme. A o tom to je:)

 

Milan Hamřík