Powered by Smartsupp

GREGORY – batohy ušité na míru

21 Autor: - 4.10.2017 - Představujeme, Radíme

40 let tradice 1977-2017logo-Gregory

Americká firma GREGORY MOUNTAIN PACKS vyrábí již 40 let komfortní, lehké a technicky detailně propracované batohy. GREGORY patří k leaderům na americkém trhu a získávají fanoušky outdoorových aktivit také v Evropě a u nás.

Úspěch batohů značky GREGORY stojí na třech základních pilířích, kterými jsou:

1. KVALITA 
Používání kvalitních, velice odolných materiálů a vysoká nosnost batohů při nízké hmotnosti. Cílem je nabídnout zákazníkovi batoh, který bude moci používat řadu let. Správně zvolený batoh se stává spolehlivým společníkem a nezřídka přichází žádosti o opravu už obnošeného batohu používaného 10 i více let, protože jeho majitel se jej prostě nechce vzdát. Vysoký standard kvality materiálů a zpracování se odráží také v doživotní záruce (nevztahuje se na opotřebení, mechanické poškození a nesprávné zacházení).

2. KOMFORT 
Výlet si moc dlouho nebudete v pohodě užívat, pokud váš batoh není dobře vyvážený. Batohy jsou navrženy tak, aby většina zátěže byla správně přenesena na bedra, nepřetěžovala ramena, a tím se maximálně snížila vynaložená energie.

3. SYSTÉM SESTAVENÍ BATOHU „UŠITÉHO NA MÍRU“ 
Specifickou předností značky je systém sestavení batohu tak, aby byl uživateli „ušitý na míru“. Vývoj a výroba batohů se po celou dobu řídí základním heslem zakladatele firmy Wayna Gregory: „batoh nenosíte, ale oblékáte“. Podobně jako u bot, nebudete chodit v takových, které jsou o velikost menší nebo větší. Možnost volby velikostí dílčích částí (tělo batohu, ramenní popruh a bederní pás) umožní sestavit batoh, který dokonale padne jeho uživateli. Batohy Gregory jsou jako jediné vybavené ramenními popruhy Auto-Cant, které se automaticky přizpůsobí rozdílnému tvaru krku a ramen. Jedinečný je také systém nastavení sklonu bederního pásu podle anatomie uživatele pro optimální rozložení zátěže.

Samozřejmostí jsou dámské batohy, které respektují anatomií ženského těla, ať už v kratší délce těla batohu, blíže posazeným, speciálně vytvarovaným ramenním popruhům,  tvarem bederního pásu a neposlední řadě atraktivnější „holčičí“  barvy.

V naší kolekci si určitě vyberete ten správný batoh pro vaši oblíbenou aktivitu.

ALPINE & SKI

Batohy pro zkušené horolezce, expedice nebo skitouring s řadou vychytávek pro danou aktivitu.
Do této kategorie patří např.:

  • Alpinisto je lehký, horolezecký “speciál”
  • Denali je batoh, do kterého naložíte vše pro náročnou expedici
  • Targhee je špičkový batoh pro zimní radovánky oceněný ISPO AWARD GOLD WINNER (pro zimu 2013/14 i 2016/17)

BACKPACKING

Opravdový “hard core” pro dlouhé treky a vícedenní výlety se středně a těžkým nákladem. Řadou cen ověnčený batoh Baltoro a jeho dámská varianta Deva. Právě u dlouhých přechodů oceníte vysokou nosnost těchto batohů při jejich nízké hmotnosti. Tato vlastnost je i garancí jejich dlouhé životnosti.

Novinkou roku 2017 jsou batohy Paragon a Maven Lady z kategorie Lightweight. Při několikadenních tůrách i s “plnou polní” oceníte nízkou hmotnost díky odlehčenému zádovému systému, skladnost i integrovaný malý “akční” batůžek.

BACKPACKING / HIKING

Z batohů  Stout a Amber Lady si díky široké škále nabízených objemů vyberete vhodný batoh jak pro víkendové výlety, tak pro několikadenní akce s plnou výbavou.  Odvětrané batohy řady Zulu a Jade Lady využijete pro pro jednodenní nebo vícedenní výlety „na lehko“.

 

HIKING

Pro jednodenní výšlapy nebo výběhy sáhněte po batozích Salvo a Sula Lady. Plně funkční s řadou kapes, takže snadno pojmou náhradní oblečení, rukavice, svačinu a vše potřebné. Perfektně sedí a při pohybu o nich nebudete ani vědět.

 

ACTIVE TRAIL

Miwok a Maya Lady,  ideální společníci pro jednodenní výlety a vyjížďky (běh, cyklistika, turistika apod.)  Batoh s pružným zádovým systémem dokonale přilne k zádům i při velmi aktivních sportech. Promyšlené úložné prostory, vše budete mít intuitivně při ruce.

JUNIOR

Batoh Wander uzpůsobený pro začínající turisty, aby byly výlety skvělá zábava.

TRAVEL & City

Cestovní tašky, brašny a batohy pro běžné nošení do práce i za svými koníčky  (Border, I-Street, Pierpont).

SUNBIRD

Far Out Day nebo Coastal Day jsou batohy z vintage kolekce připravené odnést všechny vaše hi-tech vymoženosti.