Powered by Smartsupp

Dny SIR JOSEPH na prodejnách ALPSPORT

6 Autor: - 23.10.2016 - Novinky, Krátké zprávy

Značku SIR JOSEPH® založil v roce 1974 Josef Rakoncaj. Zúročuje v ní zkušenosti z desítek expedic do nejvyšších hor světa a inspiruje se od nejlepších světových horolezců současnosti. SIR JOSEPH® vyrábí péřové a primaloftové oblečení, péřové spací pytle, nepromokavé oblečení i oblečení pro volný čas. Poskytuje oblečení a vybavení nejlepším světovým výškovým lezcům, kteří dobývají osmitisícovky, horolezcům, kteří zdolávají skalní stěny na všech kontinentech, polárníkům, trekařům, turistům i dětem objevujícím svět.

Kvalita, spolehlivost, dlouhá životnost. Inteligentní technická řešení, praktické detaily, vysoce funkční materiály, nejlepší evropské husí prachové peří, špičková kvalita zpracování všech výrobků, vlastní výrobní zázemí. Atraktivní design a barvy, perfektně padnoucí střihy a důmyslné doplňky. To je směs, ze které se tvoří  to nejlepší outdoorové vybavení a oblečení.

V listopadu budete mít možnost setkat se  se zástupci firmy SIR JOSEPH® na prodejnách ALPSPORT:

Tyto dny nakoupíte všechny produkty značky SIR JOSEPH® s minimální slevou 20%, k dispozici vám bude proškolený personál a zejména zástupce firmy SIR JOSEPH®, který vám vysvětlí, předvede a poradí se vším, co vás bude zajímat.

 

Těšíme se na vás!

Tým ALPSPORT