Powered by Smartsupp

Co nám letos nadělil DIRECT ALPINE

6 Autor: - 25.11.2019 - Představujeme, Novinky

Zima je tu. Svatý Martin začal, alespoň u našich jižních sousedů pěkně nadělovat a tak je čas zamyslet se, v čem letos prožijete bílé měsíce.

Dnes jsme vám chtěli představit pár produktů z kolekce ZIMA 2019/2020 přední 100% České značky DIRECT ALPINE z horského údolí u Liberce, která se více jak 20 let zaměřuje na oblečení pro horolezce, skalní lezce, outdoorové nadšence a skialpinisty.

POZOR: POUZE DO 1. PROSINCE 2019 MŮŽETE U NÁS VŠECHNO ZBOŽÍ DIRECT ALPINE VČETNĚ NOVINEK NAKOUPIT SE SLEVOU 20 %. 
Kompletní nabídku DIRECT ALPINE najdete ZDE

 

Bunda Guide 6.0 – špičková svrchní bunda pro náročné

Pevná kapuce s více směrným regulováním, kostěný centrální zip se dvěma protisměrnými jezdci, zvýšený přední díl límce pro ochranu obličeje, RECCO, anatomicky tvarované rukávy se zesílenými okraji a super váha 416g (velikost L), jsou jako stvořené pro využití horolezců a skialpinistů.

To vše v nových barevných variantách

Další informace a ceny ZDE 

Kalhoty Cascade Plus 1.0 – jednička mezi kalhotami

Díky skvělé kombinaci funkčních materiálů s propracovaným střihem jsou Cascade Plus jedním z nejoblíbenějších výrobků Direct Alpine. A jejich využití snad nemá omezenídalší informace a ceny ZDE 

Bunda Alpha 3.0 – věrný přítel v nepříznivých klimatických podmínkách

Perfektně prodyšná a přitom větruodolná bunda určená především pro aerobní aktivity, s izolací Alpha-Polartec. Bez bundy Alpha 3.0 zůstaňte raději doma

další informace a ceny ZDE

Rukavice Express Plus 1.0

prstové softshellové rukavice s membránovým převlekem.

další informace a ceny ZDE