Bundy Mountain Equipment

5 Autor: - 2.6.2019 - Představujeme

Firma Mountain Equipment více než 50 let vyrábí vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které se odráží do neustálého zdokonalování produktů

Mountain Equipment SS19, Chamonix Valley, Jon Griffith
Chamonix Valley, Jon Griffith

Bez ohledu na to, jestli jdeš k tatranskému plesu, na Matterhorn nebo Mt. Everest, musíš se na své vybavení spolehnout. Svým výrobkům Mountain Equipment stoprocentně důvěřuje a na svoje výrobky dává desetiletou záruku na výrobní vady.

 

Bunda Mountain Equipment  TUPILAK ATMO

Nová ultra lehká, skladná, vysoce nepromokavá, prodyšná ochrana pro lezce a skialpinisty. Využívá lehkou, nepromokavou a vysoce prodyšnou tkaninu GORE-TEX PACLITE® PLUS, která je podpořena výztuhami z odolného membránového materiálu GORE-TEX Pro 40D. Kapuce Super Alpine HC nabízí spolehlivou ochranu a je kompatibilní s helmou.

 

Dámská bunda Mountain Equipment MOONFLOWER

 

Ultralehká membránová bunda GORE-TEX® PACKLITE® PLUS

GORE-TEX® PACLITE® PLUS je 2,5 vrstvý membránový materiál. Jeho hlavní předností je velmi nízká hmotnost, nepromokavé vlastnosti však zůstávají zachovány tak, jak jsme na ně u jiných GORE-TEX® produktů zvyklí. Slovo PLUS v názvu označuje vyšší verzi technologie PACLITE® a bunda je tak mnohem příjemnější a cítit se v ní budeš naprosto skvěle.

Gandiva Moonflower
Bundy Mountain Equipment Gandiva a dámská bunda Moonflower

 

Bunda Mountain Equipment GARWHAL

Je skvělá bunda pro celodenní aktivity v horách, střižená tak, abys pod ní mohl obléknout další zateplovací vrstvy. Díky tomu, že je ušita z GORE- TEX® PACLITE®, je výrazně lehčí a velmi dobře sbalitelná. GORE-TEX® membrána je porézního typu. Jeden takový pór je 20000x menší než molekula vody (a přitom 700x větší než molekula páry), a proto propustí pouze molekuly vodní páry. Každý centimetr bundy je ušitý z materiálu GORE-TEX® PACLITE® a zajišťuje tak spolehlivou ochranou vůči dešti.

Bunda Mountain Equipment Saltoro GARWHAL
Bundy Mountain Equipment Saltoro a GARWHAL

 

Dámská bunda Mountain Equipment GARWHAL

Lehká, komfortní a skvěle sbalitelná bunda pro ženy, vyrobená z GORE-TEX® PACLITE®. Bunda má dvě velké kapsy a kapuci, kompatibilní s přilbou. Díky materiálu GORE-TEX® PACLITE® a nabízí velmi dobrou ochranu proti živlům.

Mountain Equipment Gandiva Moonflower
Mountain Equipment